DCM362T450DF2B
CAP ALUM 3600UF 450V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
DCM362T450DF2B
DCM362T450DF2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM362T450DF2B, 3600 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime sahip bu komponentin silindirik metal gövdesi vida terminalleri ile şasi montajı için uygun hale getirilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, düzeltici devreler ve filtreleme işlemleri için kullanılır. ±10% ile +50% arasında toleransı bulunan bu polar kondansatör, yüksek gerilim uygulamalarında yüksek kapasitans değeri gerektiren sistemlerde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3600 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V