DCM273U015AB2B
CAP ALUM 27000UF 15V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCM273U015AB2B
DCM273U015AB2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM273U015AB2B, 27000 µF kapasitansa ve 15V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount konfigürasyonunda tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi sağlar. Genel amaçlı uygulamalar için kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinive enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Radial can tipinde gövdesi ve -10% ile +75% tolerans aralığı bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 15 V