DCM242U050AA2A
CAP ALUM 2400UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCM242U050AA2A
DCM242U050AA2A Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM242U050AA2A, 2400 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vidalı terminal (screw terminals) bağlantı şekline sahip chassis mount türü bir komponenttir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve düşük frekans uygulamalarında kullanılır. ±10% ile +75% tolerans aralığında mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 2400 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V