DCM202T450DF2B
CAP ALUM 2000UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCM202T450DF2B
DCM202T450DF2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM202T450DF2B, 2000 µF kapasitanslı ve 450V nominal gerilimle tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount montajına uygun olan bu komponen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri başta olmak üzere yüksek gerilim endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılmaktadır. Radial can paketi ve polar yapısı ile güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V