DCM181U250AK2B
CAP ALUM 180UF 250V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
DCM181U250AK2B
DCM181U250AK2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM181U250AK2B, 180 µF kapasitansı ve 250 V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli radyal yapısı sayesinde chassis mount montajına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. Polarize kondansatör olarak DC devrelerde güç kaynakları, filtreleme ve geçici enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -10% ile +75% arasında kapasite toleransı ile standart endüstriyel ve profesyonel elektronik sistemlerde yerini almıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 250 V