DCM143U075BE2B
CAP ALUM 14000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCM143U075BE2B
DCM143U075BE2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM143U075BE2B, 14000 µF kapasitansına ve 75V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount montajına uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Radial, Can paket yapısı ve polar yapısı nedeniyle kutuplama dikkat gerektirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 14000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V