DCM143U025AB2B
CAP ALUM 14000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCM143U025AB2B
DCM143U025AB2B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM143U025AB2B, 14000 µF kapasitansı ve 25V nominal gerilimi ile genel amaçlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısı sunan bu komponentin -40°C ile 85°C arasında çalışabilmesi, 85°C'de 2000 saatlik ömür özellikleri ve -10%, +75% toleransı endüstriyel ve tüketim elektroniği uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 14000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V