DCM133T150DG1B
CAP ALUM 13000UF 150V SCREW
Seri / Aile Numarası
DCM133T150DG1B
DCM133T150DG1B Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen DCM133T150DG1B, 13000 µF kapasitans değerine ve 150V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipinde screw terminal bağlantılarla chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. Toleransı -10% / +50% olan bu kondansatör, genel amaçlı (General Purpose) uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir. Polar yapısındaki bileşen, doğru kutuplu bağlanması gereken uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V