DCJ010-TL-E
DIODE ARRAY GP 20V 100MA 3MCP
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
4-SMD
Seri / Aile Numarası
DCJ010
DCJ010-TL-E Hakkında
DCJ010-TL-E, onsemi tarafından üretilen surface mount diyot dizi bileşenidir. 1 pair series connection konfigürasyonuna sahip bu standart doğrultma diyotu, maksimum 20V ters voltaj ve 100mA ortalama doğrultulmuş akımda çalışır. Yüksek frekans uygulamalarda kullanılmaya uygun olan bileşen, 3-SMD gull wing paketinde sunulmaktadır. Maksimum 1V forward voltaj @ 10mA ve 100nA @ 15V ters sızıntı akımına sahiptir. Endüstriyel sinyallerin korunması, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücüler ve koruma devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir. -55°C ile +125°C junction sıcaklık aralığında işletilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 100mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 15 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case 3-SMD, Gull Wing
Part Status Obsolete
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package 3-MCP
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 20 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA