DC95Y104Z
THERM NTC 100KOHM 3699K BEAD
Seri / Aile Numarası
DC95Y104Z
DC95Y104Z Hakkında
DC95Y104Z, Amphenol Advanced Sensors tarafından üretilen NTC (Negative Temperature Coefficient) termistör türü bir sıcaklık sensörüdür. 25°C'de 100kΩ nominal dirençe sahip olan bu bead tipi sensör, -80°C ile 150°C arasında çalışabilir. B25/85 değeri 3699K olan komponentin dirençleri sıcaklığa bağlı olarak değişir. Maksimum 75mW güç tüketebilen ve ±0.2°C tolerans ile ürün olan DC95Y104Z, serbest asılı montaj şekline uygundur. Endüstriyel kontrol sistemleri, ısıtma-soğutma uygulamaları, meteorolojik cihazlar ve tıbbi termometre gibi sıcaklık ölçüm ve kontrol sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B25/85 3699K
Mounting Type Free Hanging
Operating Temperature -80°C ~ 150°C
Package / Case Bead
Part Status Market
Power - Max 75 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 100k
Resistance Tolerance ±0.2°C