DC200D40C
SSR RELAY SPST-NO 40A 1-150V
Seri / Aile Numarası
DC200D40C
DC200D40C Hakkında
Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen DC200D40C, 40A yük akımına sahip SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda bir katı hal rölesinden (SSR) oluşmaktadır. DC çıkış tipli bu röle, 4-32VDC giriş voltajında çalışır ve 1-150V arasındaki DC yükleri kontrol edebilir. 16 mOhms maksimum on-state direncine sahip olan bileşen, şase montajı için uygun olup hockey puck paket tipinde sunulmaktadır. Vida terminali ile döşeme yapılan ve aktif statüdeki bu komponent, endüstriyel otomasyon, kontrol sistemleri, güç dağıtımı ve anahtar uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 40 A
Mounting Type Chassis Mount
On-State Resistance (Max) 16 mOhms
Output Type DC
Package / Case Hockey Puck
Part Status Active
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 1 V ~ 150 V