DB2460600L
DIODE SCHOTTKY 60V 3A TMINIP2
Seri / Aile Numarası
DB2460600L
DB2460600L Hakkında
DB2460600L, Panasonic tarafından üretilen 60V 3A kapasitesine sahip Schottky doğrultucu diyottur. SOD-128 (TMiniP2) yüzey montajlı paket ile sunulmaktadır. Hızlı recovery time özelliğine (12 ns) ve düşük forward voltage değerine (700 mV @ 3A) sahiptir. 40 pF kapasitans değeri (10V, 1MHz) ile yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. 150°C maksimum junction sıcaklığında çalışma kapasitesine ve 350 µA reverse leakage akımına (60V) sahiptir. Anahtarlama güç kaynakları, DC/DC konvertörler ve düşük voltaj uygulamalarında doğrultucu diyot olarak kullanılmaktadır. Part Status: Discontinued at Digi-Key
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 40pF @ 10V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 350 µA @ 60 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SOD-128
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 12 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TMiniP2-F2-B
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 700 mV @ 3 A