DAA10P1800PZ-TRL
POWER DIODE DISCRETES-RECTIFIER
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
TO-263-3
Seri / Aile Numarası
DAA10P1800PZ
DAA10P1800PZ-TRL Hakkında
DAA10P1800PZ-TRL, Littelfuse tarafından üretilen yüksek voltaj avalanche doğrultma diyotudur. 1800V ters voltaj yeteneği ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmıştır. Diyot, 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 1.26V ileri voltaj düşüşüne sahiptir. Seri bağlantılı diyot çiftinden oluşan konfigürasyonda sunulur. TO-263-3 SMD paketinde yerleştirilmiş olup, -55°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığı aralığını destekler. Yüksek gerilim güç düzeltme, endüstriyel uygulamalar ve güç kaynakları gibi alanlarda kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1800 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Avalanche
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-263HV
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.26 V @ 10 A