DA3J101J0L
DIODE ARRAY GP 80V 150MA SMINI3
Seri / Aile Numarası
DA3J101J0L
DA3J101J0L Hakkında
DA3J101J0L, Panasonic tarafından üretilen surface mount diyot dizi komponentdir. 1 pair common anode konfigürasyonu ile tasarlanmış olup, her bir diyod için maksimum 150mA ortalama doğrultulu akım (Io) ve 80V DC reverse voltajını (Vr) destekler. Reverse leakage akımı 80V'de maksimum 100nA olup, reverse recovery time 3ns'dir. Forward voltajı 100mA'de maksimum 1.2V'tur. SC-85 SMD paketinde sunulan bu komponent, AC/DC güç kaynakları, anahtarlama devreleri, analog-dijital dönüştürme uygulamaları ve çeşitli doğrultma işlemlerinde kullanılır. Maksimum junction sıcaklığı 150°C'dir. Ürün Digi-Key'de üretimi durdurulmuş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 150mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 80 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Reverse Recovery Time (trr) 3 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 100 mA