D400N22BVFXPSA1
DIODE GEN PURP 2.2KV 450A
Seri / Aile Numarası
D400N22BVFXPSA1
D400N22BVFXPSA1 Hakkında
Infineon Technologies tarafından üretilen D400N22BVFXPSA1, genel amaçlı silikon doğrultucu diyottur. 2200V ters voltaj kapasitesine ve 450A ortalama doğrultulmuş akım derecesine sahip bu bileşen, yüksek güçlü doğrultma uygulamalarında kullanılır. Stud montaj tipi ile endüstriyel şebeke güç kaynakları, kaynak cihazları, motor kontrol devrelerine ve benzer yüksek akım uygulamalarına uygundir. -40°C ile 180°C arasında çalışan junksiyonla geniş sıcaklık aralığını destekler. Standart recovery hızı ve 40mA @ 2200V ters kaçak akımı ile karakterizedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 450A
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 mA @ 2200 V
Diode Type Standard
Mounting Type Stud Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 180°C
Package / Case DO-205AA, DO-8, Stud
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 2200 V