D251K18BXPSA1
DIODE GEN PURP 1.8KV 255A
Paket/Kılıf
Stud
Seri / Aile Numarası
D251K18BXPSA1
D251K18BXPSA1 Hakkında
D251K18BXPSA1, Infineon Technologies tarafından üretilen 1.8kV ters voltaj kapasitesine sahip standart doğrultma diyotudur. 255A ortalama doğrultulmuş akım (Io) ile tasarlanan bu komponent, yüksek güçlü uygulamalarda AC/DC enerji dönüştürme işlevini gerçekleştirir. Stud mount paket tipi sayesinde güç uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 180°C arasında çalışan bileşen, endüstriyel ve ticari doğrultma devrelerinde, kaynak cihazlarında ve enerji kaynağı uygulamalarında yaygın olarak kullanılmıştır. Standart recovery karakteristiği (>500ns) ile normal hız uygulamaları için uygun bir seçenektir. Not: Bu ürün obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 255A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 mA @ 1800 V
Diode Type Standard
Mounting Type Stud Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 180°C
Package / Case DO-205AA, DO-8, Stud
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1800 V