CZRU52C5V1
DIODE ZENER 5.1V 150MW 0603
Seri / Aile Numarası
CZRU52C5V
CZRU52C5V1 Hakkında
CZRU52C5V1, Comchip Technology tarafından üretilen 5.1V nominal gerilimli Zener diyottur. 150mW güç kapasitesi ile tasarlanmış bu bileşen, 0603 SMD paketinde surface mount uygulamalarına uygun hale getirilmiştir. ±5% voltaj toleransı ile üretilmektedir.
Temel özellikleri arasında maksimum 900mV forward gerilimi (10mA'de), 60 Ohm maksimum empedansı ve 100nA reverse leakage akımı bulunmaktadır. -55°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 800 mV
Impedance (Max) (Zzt) 60 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2-SMD, No Lead
Part Status Active
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package 0603/SOD-523F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.1 V