CZRU52C22
DIODE ZENER 22V 150MW 0603
Seri / Aile Numarası
CZRU52C
CZRU52C22 Hakkında
CZRU52C22, Comchip Technology tarafından üretilen 22V nominal gerilimdeki tek bir Zener diyottur. 150mW güç kapasitesine sahip bu bileşen, 0603 SMD paketinde surface mount montajı için tasarlanmıştır. ±5% tolerans ile 22V Zener geriliminde çalışan bu diyot, 100nA ters sızıntı akımı (@17V) ve maksimum 55 Ohm empedansa sahiptir. -55°C ile 125°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. Voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması, referans devre uygulamaları ve devre koruma sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 17 V
Impedance (Max) (Zzt) 55 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2-SMD, No Lead
Part Status Active
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package 0603/SOD-523F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 22 V