CZRU4V3B-HF
DIODE ZENER 4.3V 150MW 0603
Paket/Kılıf
2-SMD
Seri / Aile Numarası
CZRU4V3B
CZRU4V3B-HF Hakkında
CZRU4V3B-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 4.3V nominal zener voltajlı tek kanal zener diyottur. 150mW güç kapasitesi ile düşük güçlü uygulamalar için tasarlanmıştır. Surface mount 0603/SOD-523F paketinde sunulan bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. 5µA ters kaçak akımı, 88 Ohm maksimum empedans ve ±3% voltaj toleransı ile gerilim regülasyonu, koruma devreleri ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. Forward voltajı 10mA'de maksimum 900mV'tur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 88 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 2-SMD, No Lead
Part Status Active
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package 0603/SOD-523F
Tolerance ±3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V