CZRNC55C33-G
DIODE ZENER 33V 500MW 1206
Seri / Aile Numarası
CZRNC55C33
CZRNC55C33-G Hakkında
CZRNC55C33-G, Comchip Technology tarafından üretilen 33V nominal gerilime sahip tekil zener diyottur. 500mW güç derecelendirmesi ile voltaj regülasyon ve koruma uygulamalarında kullanılır. 1206 SMD paket tipinde tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 150°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. ±5% tolerans ve maksimum 80 Ohm empedans (Zzt) özellikleri ile sahip olan cihaz, 24V'de 100nA ters kaçak akımı gösterir. Elektronik devreler, güç kaynakları ve sinyal koruması uygulamalarında yerleşim için uygundur. Not: Bu ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 24 V
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 2-SMD, No Lead
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package 1206
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V