CZRNC55C2V2-G
DIODE ZENER 2.2V 500MW 1206
Paket/Kılıf
2-SMD
Seri / Aile Numarası
CZRNC55C2V2
CZRNC55C2V2-G Hakkında
CZRNC55C2V2-G, Comchip Technology tarafından üretilen 2.2V nominal zener voltajına sahip tek bir surface mount zener diyottur. 500mW güç derecesine ve ±5% toleransa sahip olan bu komponent, 1206 SMD paketinde gelmektedir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilme yeteneğine sahiptir. 85 Ohm maksimum empedansı ve 75 µA ters kaçak akımı (1V'de) ile düşük voltajlı voltaj regülasyonu, gerilim koruması ve referans devrelerinde kullanılır. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 75 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 85 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 2-SMD, No Lead
Part Status Obsolete
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package 1206
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.2 V