CZRFR8V2B-HF
DIODE ZENER 8.2V 200MW 1005
Seri / Aile Numarası
CZRFR8V2B
CZRFR8V2B-HF Hakkında
CZRFR8V2B-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 8.2V nominal voltajlı surface mount zener diyottur. 200mW güç kapasitesi ile tasarlanmış bu komponent, 1005 (2512 Metric) paketinde sunulmaktadır. ±2% voltaj toleransı ve maksimum 7 Ohm impedansa sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. 6.5V'de 500nA ters yönlü sızıntı akımı ve 10mA'de 900mV ileri voltaja sahiptir. Gerilim düzenleme, aşırı gerilim koruması ve sinyal denetleme uygulamalarında kullanılır. SMD montajı için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 6.5 V
Impedance (Max) (Zzt) 7 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1005 (2512 Metric)
Part Status Last Time Buy
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package 1005/SOD-323F
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 8.2 V