CZRFR52C3V3
DIODE ZENER 3.3V 200MW 1005
Paket/Kılıf
1005 (2512 Metric)
Seri / Aile Numarası
CZRFR52C3V3
CZRFR52C3V3 Hakkında
CZRFR52C3V3, Comchip Technology tarafından üretilen 3.3V nominal voltajında Zener diyottur. 200mW güç kapasitesi ile şehir elektrik devre tasarımlarında voltaj regülasyonu ve koruma uygulamalarında kullanılır. Surface mount 1005 (2512 Metric) paketinde sağlanan bu bileşen, 95 Ohm maksimum impedans değerine ve ±5% voltaj toleransına sahiptir. -55°C ile 125°C arasında güvenli çalışabilir. 1V'de 25 µA ters kaçak akımı ile hassas uygulamalar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 25 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1005 (2512 Metric)
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package 1005/SOD-323F
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V