CZRFR16VB-HF
DIODE ZENER 16V 200MW 1005
Seri / Aile Numarası
CZRFR16VB
CZRFR16VB-HF Hakkında
CZRFR16VB-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 16V nominal zener voltajına sahip tekil zener diyottur. 200mW güç kapasitesi ve 36 Ohm maksimum impedans (Zzt) ile voltaj regülasyonu ve over-voltage koruma uygulamalarında kullanılır. Surface mount 1005 (2512 Metric) paketinde sağlanan bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. ±3% voltaj toleransı ve 12V'de 100nA ters diyot akımı özelliğine sahiptir. Elektrik devrelerde voltaj stabilizasyonu, EMI/EMC filtreleme ve transient koruma gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 12 V
Impedance (Max) (Zzt) 36 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1005 (2512 Metric)
Part Status Last Time Buy
Power - Max 200 mW
Supplier Device Package 1005/SOD-323F
Tolerance ±3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 16 V