CZRER3V3B-HF
DIODE ZENER 3.3V 150MW 0503
Seri / Aile Numarası
CZRER3V3B
CZRER3V3B-HF Hakkında
CZRER3V3B-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 3.3V nominal gerilim değerine sahip Surface Mount Zener diyottur. 150mW güç derecelendirmesi ve 0503 (SOD-723F) paket türü ile kompakt uygulamalar için tasarlanmıştır. ±2% gerilim toleransı ve 95 Ohms maksimum impedans değeriyle voltaj düzenleme, aşırı voltaj koruması ve sinyal sınırlaması uygulamalarında kullanılır. Ters kaçak akımı 1V'de 25µA ile sınırlıdır. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans sunar. Ek olarak 10mA akımda 900mV forward voltajına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 25 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 95 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0503 (1308 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package 0503/SOD-723F
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 3.3 V