CZRER30VB-HF
DIODE ZENER 30V 150MW 0503
Seri / Aile Numarası
CZRER30VB
CZRER30VB-HF Hakkında
CZRER30VB-HF, Comchip Technology tarafından üretilen 30V nominal değerinde bir Zener diyottur. 0503 SMD paket (SOD-723F) ile üretilen bu bileşen, maksimum 150mW güç tüketimine sahiptir. Zener voltajı ±3% tolerans ile 30V'da sabitlenmiş olup, ters akım kaçağı 23V'da 100nA düzeyindedir. İmpedansı maksimum 78 Ohm'dur. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu Zener diyot, voltaj regülasyonu, EMI/RFI filtrelemesi, over-voltage koruması ve sinyal kırpma uygulamalarında kullanılır. Surface mount montajı nedeniyle compact PCB tasarımlarına uygundur. Bileşen artık üretilmiyor (Obsolete) olsa da stokta mevcut cihazlarda bulunabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 23 V
Impedance (Max) (Zzt) 78 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0503 (1308 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 150 mW
Supplier Device Package 0503/SOD-723F
Tolerance ±3%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 30 V