CY7C4121KV13-600FCXC
CY7C4121KV13-600FCXC
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
144-BGA
Kategori
Bellek
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Clock Frequency 600 MHz
Memory Format SRAM
Memory Interface Parallel
Memory Size 144Mb (8M x 18)
Memory Type Volatile
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case 361-BBGA, FCBGA
Part Status Active
Supplier Device Package 361-FCBGA (21x21)
Technology SRAM - Synchronous, QDR IV
Voltage - Supply 1.26V ~ 1.34V