CWD48125-10
SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Seri / Aile Numarası
CWD48125
CWD48125-10 Hakkında
Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen CWD48125-10, 125A yük akımına sahip SPST-NO (Form A) konfigürasyonunda bir Solid State Relay (SSR) ürünüdür. 48V ile 660V arasında AC çıkış voltajını kontrol edebilen bu röle, 4-32VDC giriş sinyali ile çalışır. Chassis mount tipinde, Hockey Puck kasa formatında tasarlanan ve vida terminalli bağlantı özelliğine sahip bu bileşen, endüstriyel kontrol uygulamaları, güç denetimi sistemleri, ısıtma elemanları kontrolü ve motor çalıştırma devrelerinde kullanılır. Mekanik rölelerin yerini almak üzere tasarlanmış bu katı hal rölesinin hiç hareket eden parçası olmadığından yüksek güvenilirlik ve uzun ömür sunar.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 125 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 V ~ 660 V