CWA24125
SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
Seri / Aile Numarası
CWA24125
CWA24125 Hakkında
CWA24125, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen endüstriyel sınıf katı hal rölesdir (SSR). 125A yük akımı kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında kullanılır. SPST-NO (1 Form A) devresi yapısına sahip olup, AC çıkış tipi ve zero cross özelliği ile elektromanyetik parazitleri azaltır. 24V ile 280V arasında giriş voltajı ve aynı şekilde 24V ile 280V arasında yük voltajı destekler. Chassis mount tipi, hockey puck paket formatı ve vida terminali ile endüstriyel kontrol sistemlerine, motor kontrol uygulamalarına, ısıtma kontrol sistemlerine ve güç dağıtım sistemlerine entegre edilebilir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 125 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 90 ~ 280VAC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V