CUS15S40,H3F
DIODE SCHOTTKY 40V 1.5A
Seri / Aile Numarası
CUS15S40
CUS15S40,H3F Hakkında
Toshiba CUS15S40,H3F, 40V 1.5A rated Schottky diyottur. SC-76 (SOD-323) Surface Mount paketinde sunulan bu hızlı doğrultucu diyot, 450mV forward voltage @ 1A ve 200µA reverse leakage @ 40V özelliklerine sahiptir. 170pF kapasitans @ 0V, 1MHz ile düşük parasite kapasite sunmaktadır. Fast recovery karakteristiği (≤500ns) sayesinde anahtarlama uygulamalarında, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve LED sürücü devrelerinde kullanılır. ±125°C maksimum junction sıcaklığı ile geniş sıcaklık aralığında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 170pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package USC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 450 mV @ 1 A