CUS10S30,H3F
DIODE SCHOTTKY 30V 1A USC
Paket/Kılıf
SC-76
Seri / Aile Numarası
CUS10S30
CUS10S30,H3F Hakkında
CUS10S30,H3F, Toshiba tarafından üretilen 30V 1A Schottky doğrultucu diyottur. SC-76/SOD-323 Surface Mount paketinde sunulan bu bileşen, 230 mV forward voltajı ve 500 ns'den hızlı recovery time'ı ile karakterize edilir. 135 pF kapasitans değeri (0V, 1MHz) düşük sinyale bağlı uygulamalarda uygun performans sağlar. 500 µA reverse leakage akımı ile 30V DC ters voltaj toleransı vardır. Maksimum junction sıcaklığı 125°C'dir. Anahtarlama devrelerinde, güç kaynakları, AC-DC dönüştürücülerde ve RF uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 135pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case SC-76, SOD-323
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package USC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 230 mV @ 100 mA