CUHS15S40,H3F
SBD SINGLE 40V, 1.5A, IN 2 PIN U
Paket/Kılıf
2-SMD
Seri / Aile Numarası
CUHS15S40
CUHS15S40,H3F Hakkında
CUHS15S40,H3F, Toshiba tarafından üretilen tek kanalı Schottky doğrultucu diyottur. 40V ters gerilim kapasitesi ve 1.5A ortalama doğrultma akımı ile tasarlanmıştır. Surface mount US2H paketinde sunulan bu bileşen, 510mV ileri gerilim düşüşü ve 200µA ters sızıntı akımı özellikleri ile dikkat çeker. Fast recovery karakteristiğine (≤500ns) sahip olması, yüksek frekans uygulamalarında kullanım için uygun hale getirmektedir. Junction sıcaklığı 150°C'ye kadar çalışabilir. Anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, LED sürücüleri ve RF uygulamaları gibi alanlarda kullanılan bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 170pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 200 µA @ 40 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package US2H
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 510 mV @ 1.5 A