CUHS15F30,H3F
SBD SINGLE 30V, 1.5A, IN 2 PIN U
Paket/Kılıf
2-SMD
Seri / Aile Numarası
CUHS15F30
CUHS15F30,H3F Hakkında
CUHS15F30,H3F, Toshiba tarafından üretilen tek kutuplu Schottky doğrultucu diyotudur. 30V maksimum reverse voltaj ve 1.5A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. 520mV maksimum forward voltaj ile düşük enerji kaybı sağlayan bu bileşen, hızlı kurtarma özelliği (500ns'den az) nedeniyle anahtarlama güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve yüksek frekans uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Surface mount US2H paketinde sunulan komponent, 150°C'ye kadar çalışabilir. 1MHz'de 170pF kapasitansı ile RF uygulamalarında da değerlendirilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 170pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C
Package / Case 2-SMD, Flat Lead
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package US2H
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 520 mV @ 1.5 A