CTLHR10-06 TR13 PBFREE
DIODE GEN PURP 600V 10A TLM364
Paket/Kılıf
4-SMD
Seri / Aile Numarası
CTLHR10-06
CTLHR10-06 TR13 PBFREE Hakkında
CTLHR10-06 TR13 PBFREE, Central Semiconductor tarafından üretilen genel amaçlı fast recovery doğrultma diyodu. 600V ters voltaj, 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile güç kaynakları, şarj devreleri ve DC/DC dönüştürücülerde kullanılır. 25 ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama işlemlerinde verimli çalışır. Surface mount TLM364 paketinde, -65°C ile 175°C çalışma aralığında dayanıklı olarak tasarlanmıştır. RoHS uyumlu kurşun-free bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 42pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case 3-SMD, Flat Lead
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 25 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TLM364
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 10 A