CR5410S-30
SENSOR CURRENT HALL 30A AC/DC
Seri / Aile Numarası
CR5410S
CR5410S-30 Hakkında
CR5410S-30, CR Magnetics tarafından üretilen Hall Effect kapalı döngü akım sensörüdür. 30A AC/DC akım ölçümü için tasarlanmış, ±1% doğruluk ile çalışan bu sensör, DC'den 4kHz'e kadar frekans aralığında kullanılabilir. 24V beslemeli, ratiometric gerilim çıkışı sunan cihaz, endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, motor kontrol sistemleri, enerjinin izlenmesi ve koruma devrelerinde yaygın olarak kullanılır. DIN Rail ve Panel montajı seçenekleriyle sunulan komponent, 0°C ile 50°C arasında güvenli çalışma sağlar ve en fazla 35mA akım tüketimi ile ekonomik bir çözümdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±1%
Current - Sensing 30A
Current - Supply (Max) 35mA
For Measuring AC/DC
Frequency DC ~ 4kHz
Mounting Type DIN Rail, Panel
Number of Channels 1
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Polarization Bidirectional
Sensor Type Hall Effect, Closed Loop
Voltage - Supply 24V