CR4450-75
SENSOR CURRENT XFMR 75A AC
Seri / Aile Numarası
CR4450
CR4450-75 Hakkında
CR4450-75, CR Magnetics tarafından üretilen 75A AC akım ölçüm için tasarlanmış transformer tipi akım sensörüdür. ±0.5% doğruluk ile AC akım ölçümlerinde kullanılan 2 kanallı kondisyonlu sensör modülüdür. 24V beslemeli bu cihaz, 0V ~ 5V ratiometric çıkış sağlar. 50Hz ~ 400kHz frekans aralığında çalışabilen sensör, 250ms yanıt süresine sahiptir. DIN Rail ve Panel montaj seçenekleri sunarak endüstriyel uygulamalar, elektrik dağıtım sistemleri ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır. 0°C ~ 60°C çalışma sıcaklığı aralığında, çift yönlü (bidirectional) ölçüm yapabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.5%
Current - Sensing 75A
Current - Supply (Max) 75mA
For Measuring AC
Frequency 50Hz ~ 400kHz
Mounting Type DIN Rail, Panel
Number of Channels 2
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Output Ratiometric, 0 V ~ 5 V
Sensor Type Transformer w/Conditioning
Voltage - Supply 24V