CPCO-2000-77-SE
Seri / Aile Numarası
CPCO-2000-77-SE
CPCO-2000-77-SE Hakkında
CPCO-2000-77-SE, GMW Associates tarafından üretilen açık loop tipinde bir akım sensörüdür. 2000A'ye kadar DC ve AC akımları ölçebilen bu clamp-on probun doğruluğu %1'dir. 11V-31V arasında beslenme gerilimine ihtiyaç duyan cihaz, 0V-10V arasında ratiometric çıkış sağlar. DC'den 40kHz'e kadar frekans aralığında çalışabilen sensör, 10µs hızlı cevap süresine ve ±0.5% doğrusallığa sahiptir. Panel montaj tipi olan cihaz, -40°C ile 100°C arasında çalışmakta, maksimum 47mA beslenme akımı gerektirir. Çift yönlü polarizasyon özelliğiyle endüstriyel otomasyon, elektrik ölçüm sistemleri ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy 1%
Current - Sensing 2000A
Current - Supply (Max) 47mA
For Measuring AC/DC
Frequency DC ~ 40kHz
Linearity ±0.5%
Mounting Type Panel Mount
Number of Channels 1
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Output Ratiometric, 0V ~ 10V
Sensor Type Open Loop
Voltage - Supply 11V ~ 31V