CPCO-2000-160-RMS
Seri / Aile Numarası
CPCO-2000-160-RMS
CPCO-2000-160-RMS Hakkında
CPCO-2000-160-RMS, GMW Associates tarafından üretilen bir clamp-on akım sensörüdür. DC ve AC akımı ölçebilen bu açık döngü (open loop) sensör, 2000A'e kadar akım algılama kapasitesine sahiptir. Ratiometrik çıkış (0V ~ 3V) vererek ölçülen akımı elektrik sinyaline dönüştürür. %1 doğruluk ve ±0.5% lineerlik ile hassas ölçümler sağlar. DC'den 40kHz'e kadar frekans aralığında çalışabilen sensör, panel montajı için tasarlanmıştır. 11V ~ 31V beslenme voltajında çalışan ve maksimum 80mA akım tüketen cihaz, -40°C ~ 100°C geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 1 saniyelik tepki süresi ile oto, endüstriyel kontrol, enerji yönetimi ve elektrik test sistemlerinde kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy 1%
Current - Sensing 2000A
Current - Supply (Max) 80mA
For Measuring AC/DC
Frequency DC ~ 40kHz
Linearity ±0.5%
Mounting Type Panel Mount
Number of Channels 1
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Output Ratiometric, 0V ~ 3V
Polarization Bidirectional
Response Time 1s
Sensor Type Open Loop
Voltage - Supply 11V ~ 31V