CPCO-2000-160-BP10
DC-AC CURRENT PROBE, CLAMP-ON, 2
Üretici
GMW Associates
Paket/Kılıf
Box
Seri / Aile Numarası
CPCO-2000-160-BP10
CPCO-2000-160-BP10 Hakkında
GMW Associates CPCO-2000-160-BP10, 2000A kapasiteli açık halkalı (open loop) akım sensörüdür. DC-AC ratiometric akım probu olarak tasarlanan bu komponent, 2000A'ye kadar akım ölçümü yapabilir ve ±10V output sağlar. -40°C ile 100°C arasında çalışabilen sensör, 11V-31V besleme voltajı gerektirir ve maksimum 80mA akım tüketimi ile konumlandırılmıştır. DC'den 40kHz'e kadar olan frekanslar için uygun olan cihaz, ±0.5% linearity ve %1 doğruluk sunar. 10µs yanıt süresi ve çift yönlü (bidirectional) polarizasyon özelliği ile elektrik test ekipmanları, güç denetim sistemleri ve endüstriyel akım izleme uygulamalarında kullanılır. Panel montajı için tasarlanmış ve aktif statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy 1%
Current - Sensing 2000A
Current - Supply (Max) 80mA
For Measuring AC/DC
Frequency DC ~ 40kHz
Linearity ±0.5%
Mounting Type Panel Mount
Number of Channels 1
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Output Ratiometric, ±10V
Package / Case Box
Part Status Active
Polarization Bidirectional
Response Time 10µs
Sensor Type Open Loop
Voltage - Supply 11V ~ 31V