CPC1009N
SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-100V
Üretici
Littelfuse
Paket/Kılıf
4-SOP
Seri / Aile Numarası
CPC1009N
CPC1009N Hakkında
CPC1009N, Littelfuse tarafından üretilen surface mount katı hal rölesidir (SSR). SPST-NO (1 Form A) devre konfigürasyonuna sahip olup 150 mA yük akımı kapasitesine ve 0-100V DC/AC yük voltajı aralığına sahiptir. 1.2VDC giriş voltajı ile kontrol edilebilen bu komponenti, 4-SOP paketinde gull wing terminal stili ile sunulmaktadır. Maksimum 8 Ohm on-state direncine sahip olan CPC1009N, endüstriyel kontrol sistemleri, ölçüm cihazları, veri toplama sistemleri ve düşük güçlü AC/DC anahtarlama uygulamalarında kullanılmaktadır. SMD tasarımı sayesinde kompakt PCB düzenlemeleri için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 150 mA
Mounting Type Surface Mount
On-State Resistance (Max) 8 Ohms
Output Type AC, DC
Part Status Active
Supplier Device Package 4-SOP
Termination Style Gull Wing
Voltage - Input 1.2VDC
Voltage - Load 0 V ~ 100 V