CPC-250-27-BP2
DC-AC CURRENT PROBE, CLIP-ON, 25
Üretici
GMW Associates
Paket/Kılıf
Box
Seri / Aile Numarası
CPC-250-27-BP2
CPC-250-27-BP2 Hakkında
CPC-250-27-BP2, GMW Associates tarafından üretilen açık döngü (open loop) akım sensörüdür. 250A'ye kadar AC ve DC akımları ölçebilen bu clip-on tipi probe, DC'den 75kHz'e kadar frekans aralığında çalışabilir. 1% doğruluk ve ±0.2% lineerlik değerleri ile hassas ölçümler sağlar. Ratiometric çıkışı (±2V) 3.5V-5.5V beslemede 10µs yanıt süresi ile hızlı cevap verir. -40°C ile 100°C arasında işletilmek üzere tasarlanmış olan cihaz, endüstriyel otomasyon, elektrik motor kontrolü, güç kaynakları ve elektrik aletleri test uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy 1%
Current - Sensing 250A
Current - Supply (Max) 85mA
For Measuring AC/DC
Frequency DC ~ 75kHz
Linearity ±0.2%
Mounting Type Free Hanging
Number of Channels 1
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Output Ratiometric, ±2V
Package / Case Box
Part Status Active
Polarization Bidirectional
Response Time 10µs
Sensor Type Open Loop
Voltage - Supply 3.5V ~ 5.5V