CP1H-N-12V
CP POWER RELAY 1 FORM C 12V
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
CP1H-N
CP1H-N-12V Hakkında
CP1H-N-12V, Panasonic tarafından üretilen 12VDC coil voltajlı otomotiv power rölessidir. SPDT (1 Form C) kontakt yapısına sahip bu rölesi, 20A'ye kadar akım anahtarlaması yapabilir. 53.3 mA coil akımı ile düşük güç tüketimine sahiptir. 10ms işletme ve bırakma süreleri ile hızlı anahtarlama sağlar. Tam kapalı (sealed) tasarımı sayesinde tozdan ve nemden korunur. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direkt lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve otomotiv uygulamaları, endüstriyel kontrolü ve elektrik anahtarlaması için uygundur. 6.5VDC'de çalışmaya başlar, 1VDC'de bırakır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 53.3 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current) 20 A
Features Sealed - Fully
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 6.5 VDC
Must Release Voltage 1 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 10 ms
Switching Voltage 14VDC - Nom