CP-JJ-800-385V
CAP ALUM 800UF 385V SOLDER LUG
Seri / Aile Numarası
CP-JJ-800-385V
CP-JJ-800-385V Hakkında
800 µF kapasitanslı, 385 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde solder lug montaj terminali ile chassis mount uygulamalarına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Genel amaçlı kullanım için uygundur. -25°C ile 70°C arasında çalışır ve 70°C sıcaklıkta 1000 saat ömürlüdür. -10% ile +30% tolerans aralığında üretilmektedir. AC/DC power supplies, converters ve filtering uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Package / Case Radial, Can - Solder Lug
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 385 V