CP-AT-250-25V
CAP ALUM 250UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
CP-AT-250-25V
CP-AT-250-25V Hakkında
250µF 250 mikro farad kapasitanslı, 25V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial kasa tipi ile through hole bağlantısı sağlar. Bu kondansatör, güç kaynağı filtrasyonu, sinyal işleme devrelerinde, zaman sabitleme uygulamalarında ve genel amaçlı depolama kapasitörü olarak kullanılır. PCB'ye dikey montaj için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 250 µF
Part Status Active
Voltage - Rated 25 V