CP-AT-25-50V
CAP ALUM 25UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
CP-AT-25-50V
CP-AT-25-50V Hakkında
25 µF 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatör, axial kurulum tipi ile through-hole montajı destekler. Güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve düşük frekans analog devrelerinde kullanılan standart endüstriyel kondansatördür. Through-hole tasarımı geleneksel PCB montajı için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 25 µF
Part Status Active
Voltage - Rated 50 V