CP-AT-16-475V
CAP ALUM 16UF 475V AXIAL
Seri / Aile Numarası
CP-AT-16-475V
CP-AT-16-475V Hakkında
CP-AT-16-475V, TubeDepot tarafından üretilen 16 µF kapasitansına ve 475 V rated voltajına sahip axial kuruluşlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. Yüksek voltaj uygulamalarında, güç kaynakları, amplifikatörler ve industrial kontrol sistemlerinde kullanım için uygundur. Aktif parça statüsü ile güncel üretimdedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 16 µF
Part Status Active
Voltage - Rated 475 V