CON-1/24/30
CONTACTOR 1P 24V 30A W/SHUNT
Seri / Aile Numarası
CON-1/24/30
CON-1/24/30 Hakkında
Littelfuse CON-1/24/30, 24VAC bobinli tek kutuplu normalde açık (SPST-NO) kontaktördür. 30A kontakt kapasitesi ile maksimum 600VAC'ye kadar anahtarlamaya uygun olan bu komponent, endüstriyel kontrol sistemlerinde, motor kontrolü, elektrik dağıtım panelleri ve otomasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Chassis mount montaj tipine sahip olan cihaz, -40°C ile 65°C arasında çalışabilir. 18VAC işletme ve 6VAC bırakma voltajı ile tasarlanan bu kontaktör, güvenilir elektromanyetik anahtarlama performansı sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 24VAC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VAC
Must Release Voltage 6 VAC
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Part Status Active
Switching Voltage 600VAC - Max