CNY173300
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP
Üretici
onsemi
Paket/Kılıf
6-DIP
Seri / Aile Numarası
CNY173
CNY173300 Hakkında
CNY173300, onsemi tarafından üretilen 5.3kVrms yalıtım gerilimi ile tasarlanmış bir optokuplör (optoizolatörler) entegresidir. Transistor çıkışlı ve baz terminali içeren bu bileşen, DC giriş sinyallerinin yalıtılmış transistor çıkışı aracılığıyla kontrol edilmesi gereken uygulamalarda kullanılır. 100mA maksimum forward akımı, 50mA çıkış akımı ve 100-200% akım transfer oranı ile karakterize edilen bu bileşen, 1-2µs yükseliş/düşüş zamanı ile nispeten hızlı anahtarlama performansı sağlar. 300mV maksimum Vce doygunluk gerilimi ve 70V maksimum çıkış gerilimi ile çeşitli kontrol ve sürücü uygulamalarına uygundir. -55°C ile 100°C arası çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - DC Forward (If) (Max) 100 mA
Current - Output / Channel 50mA
Current Transfer Ratio (Max) 200% @ 10mA
Current Transfer Ratio (Min) 100% @ 10mA
Input Type DC
Mounting Type Through Hole
Number of Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Output Type Transistor with Base
Part Status Obsolete
Rise / Fall Time (Typ) 1µs, 2µs
Supplier Device Package 6-DIP
Turn On / Turn Off Time (Typ) 2µs, 3µs
Vce Saturation (Max) 300mV
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.35V
Voltage - Isolation 5300Vrms
Voltage - Output (Max) 70V