CNR60D30VR
DIN SSR 600VAC/30A, 4-32VDC IN,
Seri / Aile Numarası
CNR60D30VR
CNR60D30VR Hakkında
CNR60D30VR, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen DIN ray montajlı katı hal kontaktörüdür (SSR). 4-32VDC giriş sinyali ile 48-600VAC çıkış yükünü kontrol eden bu SPST-NO (1 Form A) devresi 30A'e kadar akım yönetebilir. Entegre soğutma başlığı ile monoblok tasarımda sağlanan bileşen, endüstriyel otomasyon, sıcaklık kontrolü, aydınlatma uygulamaları ve process kontrolü sistemlerinde AC yük anahtarlaması için kullanılır. Vida terminal bağlantısı ile panel montajına uygun tasarımı, hızlı ve güvenilir devreye alma sağlar. Ürün artık üretilmemektedir.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 30 A
Mounting Type DIN Rail
Output Type AC
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 4 ~ 32VDC
Voltage - Load 48 ~ 600V