CN240A24R
RELAY SSR 24-280 V
Seri / Aile Numarası
CN240A24R
CN240A24R Hakkında
CN240A24R, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) yapılandırmasında bir katı hal rölesidir (SSR). 2A yük akımına sahip bu bileşen, 15-30VDC giriş voltajında çalıştırılarak 24-280V AC yük gerilimlerini kontrol etmek için tasarlanmıştır. Through Hole montaj türüne ve PC Pin terminal stiline sahip 4-SIP paket format'ında sunulan relé, ısıtma, soğutma, aydınlatma ve motor kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Mekanik kontaksı olmayan yapısı düşük EMI çıkışı ve uzun operasyonel ömür sağlar.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 2 A
Mounting Type Through Hole
Output Type AC
Termination Style PC Pin
Voltage - Input 15 ~ 30VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V